Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylna belka-firmy
#1
Witam!

Z uwagi na to, że ciężko znaleźć firmę, która fachowo zajmuje się regeneracją/wymianą tylnej belki we francuskich modelach samochodów (Peugeot, Citroen, Renault), zapraszam do dodawania wpisów polecających solidne warsztaty samochodowe, które w swojej ofercie posiadają tę usługę.
"Żeby można wpadać w ramiona kobiet nie wpadając w ich ręce"
Odpowiedz
#2
Nie pozostaje mi nic innego jak polecić usługi firmy Autobelki (http://www.autobelki.pl). O jakości usług świadczonych przez tę firmę świadczy fakt posiadania przez nich certyfikatu „Firmy Godnej Zaufania”. Na rynku usług związanych z tylną belką prosperują od ponad 15 lat, dzięki czemu zbudowali szeroką bazę zadowolonych klientów. Warsztat ten znajduje się w Myszkowie, ale z jego usług korzystają kierowcy z całego województwa śląskiego.
"Chłopiec jak szklanka a buzi daje jak cielę"
Odpowiedz
#3
 Firmą godną polecenia jest Expert Roczniak. W swojej ofercie posiadają oni m.in. instalacje gazowe Tarnów, przeglądy rejestracyjne, regenerację tylnej belki i serwis opon. Rozszerzeniem ich propozycji ofertowej jest auto myjnia. Prowadzeniem warsztatu samochodowego zajmują się od wielu lat, co jest gwarantem wykonywania przez nich usług na zadowalającym poziomie. Więcej informacji na temat ich działalności i propozycji ofertowej można znaleźć na łamach ich strony internetowej.
"Kto wojuje nożem ten kończy powrozem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

dobry notariusz katowice