Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuaże tymczasowe.
#1
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam taką zagwozdkę, a mianowicie chciałabym zrobić mojemu mężowi taki żart- niespodziankę. A mianowicie chodzi oto, że mój mąż nie znosi tatuaży. Neguje dosłownie każdy tatuaż i jest w tej kwestii bardzo zasadniczy, co wyprowadza mnie z równowagi. Chciałabym zrobić mu lekcję tolerancji na żywo. Planuję zrobić sobie tatuaż. Tak aby zmienić poglądy mojego kochanego męża na osoby posiadające takie malunki na skórze. Mój mąż kocha mnie najbardziej na świecie i dla mnie jest w stanie zaakceptować dosłownie wszystko. Moja najbliższa przyjaciółka posiada tatuaż, co bardzo nie odpowiada mojemu mężowi. Chciałabym dać mu nauczkę, taką którą mój mąż zapamięta do końca życia. Zdecydowałam się na wykonanie tatuażu i to nie maleńkiego , tatuażu wielkości dwóch dłoni. Powstrzymuje mnie jedynie to, że w mojej pracy nie powinnam mieć takich malunków.
Odpowiedz
#2
Witaj Sabinko. Znalazłam odpowiednie wyjście z twojej sytuacji.  Wyjście , które pozwoli Ci wyjść z twarzą, nauczyć męża większej tolerancji dla osób posiadających tatuaże. To już nie są te czasy co kiedyś. Tatuaże nie oznaczają tego , że nosząca je osoba jest marginesem społecznym. Ani osoby posiadające tatuaże nie są jakimś elementem specyficznej subkultury. Obecnie tatuaże można spotkać u ludzi każdego pokroju społecznego. Malunki na skórze posiadają zarówno lekarze, politycy jak i uczniowie i studenci. Nie ma reguł , tatuaże noszą już wszyscy, cały przekrój społeczeństwa. Jeśli w twojej pracy tatuaże są źle widziane, to może pokuś się o wykonanie tatuażu tymczasowego. Takie  tatuaże są świetnym rozwiązaniem dla Ciebie, masz tu lin do producenta www.mixprint.com.pl/index.php/sitodrukowe/tatuaze-zmywalne nauczysz męża tolerancji na tatuaże a jednocześnie nie zaszkodzisz sobie w pracy, bo w każdej chwili możesz go zmyć.
Odpowiedz
#3
Serdecznie Ci dziękuję Olu , nigdy w życiu bym nie wpadła na to aby wykonać sobie jedynie tymczasowy tatuaż . A tym samym pokażę mężowi , że nie taki diabeł straszny jak go malują. I jednocześnie nie będę miała nieprzyjemności w pracy.To wspaniałe rozwiązanie raz jeszcze dziękuję serdecznie i pozdrawiam .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

dobry notariusz katowice