Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję dobrej i sprawdzonej szkółki żeglarskiej dla dzieci.
#1
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Postanowiłam rozpocząć dzisiaj poszukiwania dobrej i sprawdzonej szkółki żeglarskiej dla dzieci. Najlepiej na Mazurach. Bardzo dla nas liczy się aby ta szkoła była profesjonalna , aby ta szkoła dbała o bezpieczeństwo swoich uczniów i wychowanków. Bo jakby nie było to bezpieczeństwo jest najważniejsze , właśnie pod żaglami. Dziecko jest bardzo entuzjastycznie nastawione do pomysłu kursu żeglarskiego. Ale rodzice mniej , bo jak wiadomo bardziej się obawiamy o życie , zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Jeśli macie jakieś namiary na jakąś sprawdzoną szkółkę żeglarską to będę wdzięczna za ich podanie. Czy wiecie jak przebiega taki kurs?
Odpowiedz
#2
Witaj, nam jedną bardzo fajną szkołę żeglarską. Bezpieczną , ze wspaniałym podejściem do dzieci i młodzieży. To www.kursy-zeglarskie.org.pl , polecam z czystym  sumieniem. Taki kurs żeglarski to wspaniały sposób na aktywny wypoczynek to idealny sposób na spędzenie wakacji. Żeglarstwo jest idealnym sposobem na relaks, wyrobienie sobie kondycji, wyrobienie obowiązkowości z czym bywa różnie u dzieci a przede wszystkim na znalezienie hobby, które może stać się życiową pasją. Mazury latem to idealne miejsce na wakacyjną przygodę pod żaglami. Kursy żeglarskie dla dzieci, organizowane w tej szkole są idealnym połączeniem zdobywania wiedzy na temat żeglarstwa oraz dobrej zabawy. Wszystkie nasze kursy żeglarskie dla dzieci są organizowane w podobnych grupach wiekowych, dzięki czemu ich uczestnicy mogą czuć się swobodnie i nawiązać nowe przyjaźnie, które mogą trwać nawet do końca życia. Dzieci mają okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności żeglarskie, ale również poznać najciekawsze miejsca na Mazurach. Ta Szkoła Żeglarska organizuje kursy żeglarskie dla dzieci, które są pełne atrakcji. Wieczorami odbywają się ogniska z szantami, jak również dzieci mają okazję uczestniczyć w lokalnych imprezach organizowanych dla turystów. Wszystko odbywa się z ogromną dbałością o wszelkie zasady bezpieczeństwa.
Odpowiedz
#3
Bardzo serdecznie dziękuję za namiar, czegoś takiego szukaliśmy . Chodzi nam o profesjonalne podejście do tematu bezpieczeństwa bo ono jest dla nas najważniejsze. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sztuczne kwiaty

dobry notariusz katowice